خانه / شیلنگ ساکشن / قیمت فروش شیلنگ ساکشن با کیفیت

قیمت فروش شیلنگ ساکشن با کیفیت

در زمینه پزشکی می دانیم که ابزار ها و دستگاه های مختلفی مورد کاربری قرار می گیرد که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارا می باشند. دستگاه ساکن از جمله این موارد است که در ساختارشان قسمت های متعددی دیده می شود. شیلنگ ساکشن باکیفیت با قیمت فروش مشخص شده ای در دسترس قرار می گیرد تا مشتریان بر همین مبنا خرید خود را انجام دهند.

قیمت فروش شیلنگ ساکشن با کیفیت

شیلنگ ساکشن چیست ؟

شیلنگ ساکشن چیست ؟علم پزشکی علمی گسترده و وسیع است که روز به روز با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های زیادی عرضه می گردد که هر کدام در زمینه ای به کار می روند. در اینجا می خواهیم در مورد دستگاه ساکشن بگوییم که وظیفه مکش آب و مخاط اضافی را از بدن بیمار بر عهده دارد. این دستگاه ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که با انجام کار خود دستگاه ها به خوبی می توانند کار کنند.

از این موارد می خواهیم به شیلنگ ساکشن اشاره کنیم که بسیار مهم و پرکاربرد می باشد. به طور کلی شیلنگ ابزاری است تو خالی که از دو سر باز می باشد و برای انتقال و جابجایی سیالات به کار برده می شود. شیلنگ ساکشن هم همین وظیفه را بر عهده دارد و در حین جراحی و یا دندانپزشکی آب و مخاط اضافی را به بیرون از بدن هدایت می کند تا از خفگی فرد جلوگیری نماید.

شیلنگ های مورد نظر در انواع و اقسام مختلفی هستند که دلیل تفاوت شان می تواند شرکت های تولید کننده ای باشد که با مشخصات خاصی محصولات خود را آماده فروش می کنند. شیلنگ های مورد نظر به صورت یکبار مصرف مورد کاربری قرار می گیرند تا نکات بهداشتی برای بیمار در حین درمان و جراحی رعایت شود و بعد از طی مراحل تولید مشکل دیگری برایش پیش نیاید.

کاربرد های شیلنگ ساکشن

کاربرد های شیلنگ ساکشنشیلنگ هایی که امروزه عرضه می گردد می دانیم که در انواع و اقسام مختلفی هستند که هر کدام با توجه به ساختاری که دارند در زمینه های متعددی مورد کاربری قرار می گیرند. در این جا در مورد شیلنگ ساکشن گفته می شود که بسیار مطرح و مهم می باشد. با توجه به این که ساکن به معنای مکش است پس این شیلنگ ها در زمینه های متعددی می تواند استفاده شود.

معروف ترین مورد که با آمدن نام ساکشن مطرح می شود استفاده در دستگاه های ساکشن پزشکی است که بیشتر در اتاق های عمل و در دندانپزشکی مورد کاربری قرار می گیرند. زیرا وقتی بیمار به منظور جراحی به زیر دست دکتر می رود دیگز توان بلع آب دهان خود را ندارد و به همین سبب باید با استفاده از دستگاه و ابزار خاصی این مخاط و آب اضافی از بدن خارج شود که در اینجا اهمیت وجودی دستگاه و شیلنگ ساکشن روشن می شود.

اما اگر بخواهیم بحث را گسترده تر کنیم کاربرد شیلنگ ها را در زمینه های دیگر به غیر از پزشکی مشاهده می نماییم که مورد قابل توجه در آتشنشانی ها است که به منظور کشیدن آب از استخر شیلنگ ها به ماشین وصل شده و آب را به داخل مخزن هدایت می کنند.

با وجود کاربرد شیلنگ ساکشن در سطح گسترده مسلما شرکت های تولیدی مختلفی برای ساخت محصولات فعالیت می کنند که افراد قبل از خرید خوب است در موردشان اطلاعات کسب کنند و بعد اقدام به خرید نمایند. 

جنس شیلنگ ساکشن چیست ؟

جنس شیلنگ ساکشن چیست ؟شیلنگ ساکشن در زمینه پزشکی کارایی بسیار دارد و به همین سبب مورد توجه مراکز درمانی و بیمارستان های بسیار قرار می گیرد. با این وجود سطح تقاضا بالا است که فعالیت شرکت های متعددی را می طلبد تا بتوانند بخشی از نیاز خریداران را پاسخگو شوند.

در خطوط تولید کارخانه ها از مواد اولیه متفاوتی برای ساخت شیلنگ ها استفاده می گردد که گزینه بارز و پرکاربرد سیلیکون می باشد که می توان آن را مرغوب ترین نمونه نیز معرفی کرد. از نظر ظاهری اگر شیلنگ ها را مورد بررسی قرار دهیم به شفاف بودن شان اشاره می کنیم زیرا این امر بسیار مهم می باشد.

با وجود این ویژگی پزشک به خوبی می تواند رنگ مخاط را مشاهده کند که در روند درمان و معالجه موثر می باشد. از دیگر ویژگی هایی که شیلنگ ها باید دارا باشند استریل بودن شان است که اغلب شیلنگ های سیلیکونی این ویژگی را دارا می باشند.

با توجه به اینکه افراد زیادی برای تهیه شیلنگ ها اقدام می کنند شرکت های تولید کننده به منظور فروش بهتر راهکارهای مختلفی را در نظر می گیرند تا امکان خرید را فراهم آورند. آسان ترین شیوه خرید اینترنتی است که از طریق خدمات آنلاین به صورت عمده و جزیی اعمال می گردد. افراد در کمترین زمان ممکن می توانند شیلنگ ها را سفارش دهند و با صرف هزینه کمی آنها را خریداری نمایند.

فاکتور های مهم در تعیین قیمت شیلنگ ساکشن

فاکتور های مهم در تعیین قیمت شیلنگ ساکشنشیلنگ ساکشن را گفتیم که با برند های مختلفی می توان تهیه کرد که با این وجود محصولات در نمونه های مختلفی هستند که از نظر قیمت با همدیگر فرق دارند. با این وجود امکان خرید برای مشتریان فراهم می آید.

قیمت فاکتور مهمی در تعیین سطح کیفی شیلنگ ساکشن است که بر اساس ویژگی های ان تعیین می گردد. در این زمینه شاهد ارائه لیستی از قیمت ها هستیم که بالاترین و پایین ترین نرخ در دسترس قرار می گیرد و انتخاب را برای خریداران آسان می کند. قیمت شیلنگ ساکشن بر اساس پارامتر های متعددی تعیین می شود که در ادامه مطلب به بیان شان می پردازیم:

  1. اندازه شیلنگ ساکشن
  2. جنس شیلنگ ساکشن
  3. روش فروش شیلنگ ساکشن
  4. ایرانی و خارجی بودن شیلنگ ساکشن
  5. تولیدکننده شیلنگ ساکشن

کارشناسان تولید در کارخانه ها مشخصات محصولات را در نظر می گیرند و برهمین مبنا می توانند قیمت آنها را تعیین کنند. برای کسب اطلاعات در این زمینه امروزه خدمات آنلاین ایجاد می شود تا افراد در زمان کوتاهی بتوانند اطلاعات کامل کسب کنند و با آگاهی خرید خود را انجام دهند.

وقتی برای خرید شیلنگ ساکشن اقدام می کنیم با نمونه های ایرانی و خارجی مواجه می شویم که از نظر کیفیت با هم فرق دارند که این عامل تغییر کلی در نرخ آنها ایجاد می کند. نمونه های خارجی با وجود هزینه های گمرکی با قیمت بالاتری به فروش گذاشته می شوند و خریدار باید هزینه بیشتری  را در این زمینه صرف کند و نیاز های خود را رفع نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش :خانم طلوعی
راه های ارتباطی
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي